23 Eylül 2015 Çarşamba

Skin79 Pore Designing Black Head Heating Jel

Merhaba siyah nokta sorunundan muzdarip kader arkadaşlarım..

Biz de istemez miydik her sıktığımız sivilce kocaman çukurcuk olarak dönmesin, burnumuzdan yanağımıza yayılan siyah noktalar olmadan pürüzsüz cildimiz olsun :(
İstedik ve karşımıza siyah noktaları yok etme vaadiyle çıkan her ürüne kandık!
Kore menşeili ürünler çok ünlendi biliyorsunuz. Korelilerin cildine çok ilgi göstermesi hepimizi etkiledi. Ben de ülkemizde satılan bu ürünü aldım.Yağ salgısını kontrol altına alarak gözenekleri küçültür ve sıkılaştırır, ölü hücreleri soyar. Yapışkan jel siyah noktaları gözenek içinden nazikçe uzaklaştırır, tıkanmış gözenekleri hafif bir ısıtma etkisiyle temizler... İçeriğindeki BH-Melting kompleksi, çuha çiçeği yağı ve zeytin yağı ile sebumu ve ölü deri hücrelerini çözer aynı zamanda cildi besler ve nemlendirir. Daha küçük ve "temiz" gözeneklere sahip olmanızı sağlar. Tüm cilt tiplerine uygundur.


 
demiş lila kutu. lilakutu bebeğimdir ama bunlar maalesef yalan :(


Bu ürünü cildimize masaj yapıyoruz ve ısıyla siyah noktaları eritiyor-muş. daha doğrusu eritemiyor. bildiğiniz zeytinyağı gibi bir şeyi yüzüme sürdüm durdum. noktaları hafifletmediği gibi yüzümü de yağlandırdı.
Kıvamı da bu şekilde. ben ettim siz etmeyin diyor almanızı tavsiye etmiyorum. bu yazıyı yazdığıma göre bu da çöpü boyluyor :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder